Uncategorized
Online Avea Fatura ödeme
Aralık 18, 2017
0
, , ,

Online Avea Fatura ödeme

Online Avea Fatura ödeme Artık online Avea Fatura Ödemek çok kolay. Sıra beklemeden, yürümden, yorulmadan saniyeler içerisinde kredi kartı ile fatura ödeme yapabilirsiniz.

online Avea Fatura Ödemek için, yukarıdaki menüden online  Avea Fatura Öde butonuna tıklayınız.

Açılan ekrandan fatura ödeme yapılacak Avea numarasını ve kredi kartı bilgilerinizi girerek banka onayını bekleyiniz.

Banka onayınızın sonuçlanmasının ardından fatura ödeme işleminiz tamamlanacak ve fatura ödeme yaptığınız avea numarasına kısa mesaj ile bildirim yapılacaktır.

fatura ödeme Yaptığınız Avea hattınız giden aramalara kısıtlanmış ise fatura ödeme işleminin tamamlanmasının ardından en geç 24 saat içerisinde tüm aramalara açılacaktır.

Sizde Avea Fatura Ödeme işleminizi kredi kartı ile sitemizden yapın, sıra beklemeden yorulmadan fatura ödeme kolaylığını yaşayın.

Sizde Hemen Avea Fatura Ödemek İçin Tıklayın.

Web sitemizde kurulu olan özel yazılım ile aynı anda binlerce kişi güvenli bir şekilde fatura ödemesini yapabilir.

Sitemiz dahilinde güvenli ve rahat bir şekilde Avea, Turkcell, Vodafone faturalı hattınızın faturasını saniyeler içerisinde hiçbir ek masrafınız olmadan ödeyebilirsiniz.​​

Bunun için tek yapmanız gereken şey web sitemizde yer alan menüler dahilinde ödemek istediğiniz faturalar için tercihlerinizi yapabilir ve hemen bu alanda rahat bir şekilde 3D SECURE işlemi ile güvenli bir şekilde fatura tahsilat sistemimiz dahilinde fatura ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

avea Fatura ödeme yaparken kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmaz ve 256 Bit Güvenlik sistemiyle Bankanıza İletilir.

Online Avea Fatura Ödeme Nasıl öderim ?

2005 yılında kurulmuş olan Avea iletişim hizmetleri dünyada ve ülkemizde en çok tercih edilen GSM operatörleri arasındadır. Avea iletişim hizmetlerinin aboneliğinin milyonlara ulaşmasının muhtemel nedeni kullanıcılarına ve bu operatörü kullanmayı düşünenlere diğer GSM operatörlerine kıyasla daha uygun fiyatlar ve ödeme kolaylıkları sağlamasıdır. Faturalı Avea hat kullananlar, fatura borçlarını Avea bayiilerinden kimlik no veya abonelik numarası ile yapabilecekleri gibi İnternet, telefon ve sms olmak üzere 3 ayrı yöntemle Online avea fatura ödeme sorgulaması yapılabilir,dilerlerse borçlarını güvenli ve rahat bir şekilde ödeyebilir. Bilinmelidir ki Avea müşteri güvenliği konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Biz de bu yazımızda Online Avea Fatura Ödeme Nasıl öderim  hakkında bilgi vereceğiz.

About author

admin

Avea Fatura ödeme

Online Avea Fatura ödeme Online Avea Fatura ödem...

Read more

There are 0 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir